Nestárnoucí Helena Vondráčková – její koncert na rozpáleném Labském létu přilákal davy lidí

_DSC0521

Poslední prázdninový víkend je za námi a s ním i řada kulturních akcí v čele s festivalem pod názvem Fontána Radiofest Labské léto 2016. Do Letního kina v Ústí nad Labem se v sobotu 27.8. opět nahrnuly davy fanoušků, kteří se za velmi slunného dne přišli podívat na koncerty českých hudebních hvězd.

Tou největší byla beze sporu Helena Vondráčková. Právě z jejího koncertu vám přinášíme první galerii fotek, která se bude postupně rozšiřovat o další umělce. Helenu Vondráčkovou zajisté netřeba nikomu podrobněji představovat, protože podle nás není mnoho lidí, kteří by ji neznali. O její skvělé kariéře a dalších zajímavých informacích se můžete dočíst na jejich oficiálních internetových stránkách – www.vondrackova.cz

Fotky pro nás jako vždy pořídil pan Miroslav Solař, který si během těch víkendových veder jistě zažil své a my mu tímto děkujeme. Pokud se vám fotky líbí, podpořte autora komentářem nebo sdílením na vašich sociálních sítích 🙂

Fotky z koncertu Xindla X – klikejte ZDE

30.8. přidány další fotky k Heleně Vondráčkové níže

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail