FestivalyKoncertyKULTURA

Xindl X a jeho rozpálené vystoupení na festivalu Fontána Radiofest 2016

_DSC1020

Jako dalšího interpreta, ke kterému jsme připravili galerii z koncertu na Labském létě 2016, uvádíme Xindla X. Ten se divákům v ústeckém Letním kině představil v brzkých odpoledních hodinách, kdy slunce pražilo jako o závod. Fanoušky ale ani to neodradilo a na Xindla se jich dostavilo značné množství, což uvidíte na fotkách.

Xindl X společně se svoji kapelou odehráli kvalitní vystoupení, behěm něhož se diváci dočkali především písní z jeho nového alba, které oficiálně vyjde 23. září 2016 pod názvem „Kvadratura záchranného kruhu“. Právě z toho alba zahrál Xindl X novinku Popelka a také novou skladbu Žáby v hrnci.

Podívejte se na galerii fotek z jeho koncertu během Radiofestu aneb Labského léta 2016. Fotky pro nás pořídil fotograf Miroslav Solař, kterému můžete zanechat komentář, nebo navštívit jeho profil na Facebooku – www.facebook.com/MSolar.cz.FOTO/

Fotky z koncertu Heleny Vondráčkové – klikejte ZDE
Fotky z koncertu Jaroslava Uhlíře – klikejte ZDE

30.8. přidány nové fotky do galerie Xindl X níže

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail