FestivalyKULTURA

XXVI. MEZINÁRODNÍ JAZZ AND BLUES FESTIVAL ÚSTÍ NAD LABEM 2022

místo:
Národní dům Prohlédněte si páteční fotogalerii

čas:
pátek a sobota 21. a 22. 10.2022, 20:00 hod

popis akce:
Po roce se opět můžete těšit na skvělé jazzové a bluesové kapely! 26. ročník festivalu vám v pátek představí kapely český Jazzový kvartet IMPULS , česko-rakouský projekt TRIO KUH a Robert Balzar Trio (CZ). V sobotu vystoupí tyto zahraniční hvězdy: Anglická hudební legenda SOFT MACHINE, Blues Fighters (Polsko) a Krissy Matthews Band.


O festivalu:
Mezinárodní jazz & bluesový festival konaný pod záštitou Kulturního střediska města Ústí nad Labem si klade za cíl představení soudobé jazzové a bluesové hudby ve všech jejích odstínech za interpretace špiček české, evropské i světové jazzové hudební scény. Vznikl v Ústí nad Labem v roce 1996. Festival patří k vrcholným přehlídkám v České republice i ve střední Evropě.

Kulturní středisko je pořadatelem a organizátorem akce.
Za podpory Ústeckého kraje, Statutárního města Ústí nad Labem a Nadačního fondu Severočeská voda.

Harmonogram:

19:30 vstup
20:00 Koncert skupiny TRIO KUH
21:00 Koncert skupiny TRIO ROBERTA BALZARA
22:00 Koncert skupiny IMPULZ
22:45 KONEC

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail