KoncertyKULTURA

Citron a Tublatanka v leťáku v Ústí již tuto sobotu!

Zveme vás na koncert!


místo:
Letní kino Ústí nad Labem

čas:
sobota 02.06.2018, 18:00 hod

Největší Česko-Slovenské legendy hard and heavy vyrážejí na společné turné „Souboj rebelů 2018 Tour“!
Slovenská Tublatanka a český Citron baví své fanoušky již více jak 35 let! A to je důvod k pořádné oslavě! Obě kapely společně vyráží na turné jak do Čech, tak na Slovensko. České turné proběhne převážně v dubnu 2018 a zastaví se celkem v 11 městech. Tublatanka na něj chystá “Best of program” k 35 letému výročí a 

Citron chystá program “30 let Radegast a Best of Rebelie rebelů”. A co více? Dočkáte se společného finále obou legend, kde ve zcela nové písni, kterou skládá Maťo Ďurinda, uslyšíte všechny hlasy: Láďu, Tanju a Maťa! Každý návštěvník koncertu dostane jako dárek maxi singl Citron/Tublatanka zahrnující tuto společnou píseň!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail