BasketbalSPORT

SLUNETA Ústí n.L. – Fio banka J. Hradec 88:72

SLUNETA Ústí nad Labem – Fio banka J. Hradec 88:72 (21:16 48:41 70:61)

Body domácí: Singletary 23, Pecka 18, Šteffel 14, Svejcar 12, Šmíd 10, Robinson 5, Votroubek, Treadwell a Wolfram všichni po 2. 
Body hosté: Jones 15, Tawiah a Šoula po 14, Stegbauer 11, Zuzák 6, Bašta a Dlugoš po 5, Lawhorn 2
Trojky: 22/5 – 21/8
Trestné hody: 25/17 – 5/2
Doskoky: 43 -40
Osobní chyby: 15 – 23
Diváci: 836

Karel Forejt (trenér Lions):
„Gratuluju domácím k výhře, mně se ten zápas dneska nehodnotí dobře, protože bych chtěl říct něco, co nesmím. Je mi upřímně líto některých aktérů tohoto utkání, jsem z toho hodně frustrovaný. Tím vůbec nesnižuju výkon domácích, to vítězství si zasloužili a my musíme pracovat dál.“

Tonda Pištěcký (trenér SLUNETA):
„Děkujeme za gratulaci, já jenom v krátkosti, my jsme do zápasu nevstoupili úplně zle. Měli jsme tam pasáž, kdy jsme byli schopni ubránit a jít rychle dopředu. Já si naivně myslel, že to budeme schopni udržet a uvědomíme si, že když budeme makat v obraně, tak nás budou čekat lehké koše na druhé straně. Bohužel jsme dali šanci Jindřichohradeckým několikrát se vrátit do zápasu. Myslím ale, že v závěru se ukázala naše širší rotace.“

Obrázky ze zápasu zde v galerii!

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail