FotbalSPORT

Fotbalisté FK Ústí na domácím hřišti změřili síly s Táborskem, diváci však góly neviděli..

_dsc8492-nudle-do-hlav_fku

V pátek v podvečer 30. října se na Městském stadiónu v Ústí na Labem svedl boj o cenné body v tabulce.20120323-logo-fotbal-arma_galerie-980 Zápasu přihlížela necelá tisícovka diváků, na gól však čekala marně. Podívejte se na fotky níže, další povedené fotografie  ze zápasu naleznete kliknutím ZDE.

Od prvních minut bylo jasné, že nás čeká velmi vyrovnané utkání. Hráči ústecké Army na soupeře vlétli a prvních deset minut byli lepším týmem. Největší šanci z úvodního náporu měl Pavel Moulis, který v 9. minutě ze standartní situace nastřelil břevno. Poté se hra vyrovnala a k vidění byla spousta nepřesností na obou stranách. Se skórem se snažil něco udělat Peterka, který ale z velké dálky střílel vedle. Ve 25. minutě si Lukáš Pouček vyměnil ve velkém vápně míč s Pavlem Moulis, který… více na www.fkusti.cz

detail-nudle_dsc8499_fku

FK Ústí nad Labem – FC MAS Táborsko 0:0
Sestava Ústí: vrdoň – M. Zeman, J. Peterka (C), Zukič, Šnirc – Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák – Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) – Pouček
Sestava FC MAS Táborsko: Toma – Hovorka, Mráz (C), Cíferský, A. Hanzlík – Kalvach, Nešický, Javorek – Ciku (81. Fulnek), Džafić – Mrázek (80. Froněk)
ŽK: 7. Výborný, 55. Zukič – 8. Ciku, 77. Hovorka, 86. Hanzlík
Rozhodčí: Pechanec – Mokrusch, Arnošt

Foto: © Miroslav Solař 2016

_dsc8511 _dsc8571

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail