FotbalSPORT

Fotbalisté FK Ústí ve druhém přípravném zápase porazili prvoligovou Příbram 3:4

24

pozn. red.: ilustrační fotky © Miroslav Solař

Fotbalisté FK Ústí nad Labem vyrazili ve středu 29. června do Příbrami na druhý přípravný zápas, kde se především tým snažil nabrat kondici na sezónu a také si zastřílet na bránu. O branky v zápase nebyla vůbec nouze, střílelo se na bránu o „sto šest“ a ukazatel skóre se nakonec zastavil na výsledku 3:4 pro Ústí.

O průběhu zápasu a všech detailech si můžete přečíst na oficiálních stránkách klubu ZDE. My bychom vám fanouškům FK Ústí ale chtěli doporučit článek, který jsme nedávno uveřejnili a jenž pojednává o zajímavých věcech, které s klubem souvisí. Prozradíme jen, že se na Městském stadionu bude opět stavět a rekonstruovat. Co se dozvíte v článku, který najdete ZDE.

 

Info o zápasu s Příbramí

Branky: 8. Majtan, 24. Hlavatý, 68. Brandner – 28. Procházka, 30. Králík, 32. Procházka, 74. Kozma
1.FK Příbram: 1. poločas: Boháč – Karaklajdič, Zápotočný, Bong (11. Chaluš), Ferrara – Hlavatý, Pilík, Moravec, Pecháček – Majtán, Volf
2. poločas: Kočí – Karaklajdič, Nikolič, Chaluš, Mareš – Tusjak, Fauzí, Tregler, Januška – Rezek, Brandner
FK Ústí nad Labem: 1. poločas: Zacharda – Zeman, Peterka, Vaněk, Pícha – Miskovič, Moulis, Výborný, Procházka – Pouček
2. poločas: Zacharda – Skuhravý, Zukič, Seidl (65. Pícha), Šnirc – Kateřiňák, Mysliveček – Heřman, Jindráček, Procházka – Kozma

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail