Charitativní akceKULTURAKulturní akce jiné

Modelky přinesly ústeckým a mosteckým dětským pacientům 400 000 Kč

Krása pomáhá dětem 2017

9. března 2017 známé české modelky Karolína Mališová, Gabriela Kratochvílová, Gabriela Franková, Radka Rosická, Eva Decastelo, Hana Mašlíková, Inna Puhajková, Lucie Šlégr, Tereza Fajksová, Nikola Buranská, Veronika Kašáková, Taťána Makarenko a další modelky navštívily dětské oddělení ústecké nemocnice, večer se pak předvedly na molu vyprodané ústecké Slunety v rámci charitativní akce Krása pomáhá dětem 2017. Akci pořádá již tradičně  česká Miss sympatie Lenka Kocmanová Taussigová.

Náš fotograf se akce účastnil a přináší vám profesionální záběry přehlídky. Jak nám řekl, se záběry není zcela spokojen, protože mohl fotografovat pouze z jednoho vyhrazeného místa, přes zábradlí a záda hostů VIP sektoru. Na stolech umístila produkce poněkud neštastně vysoké metrové vázy, které bránily výhledu. Modelky tak často skončily na záběrech bez nohou, které nebyly vidět ze spodních řad diváků vidět. Ale jak řekl na závěr, hlavně že se akce líbila divákům a přinesla dětem hodnotné dárky.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail